TV-pucken Pojkar


Schedule and Results

Last update: 2019-11-03 17:35
RoundDateGameResultSpectatorsVenueGroup
1Södermanland  -  Bohuslän/Dal6 - 4 (5-2, 1-2) 573Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Östergötland  -  Blekinge2 - 1 (2-1, 0-0) 347Visby IshallGrupp D POJKAR
  Småland  -  Göteborg3 - 2 (1-1, 2-1) 602Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Stockholm Nord  -  Uppland3 - 1 (1-1, 2-0) 328Visby IshallGrupp D POJKAR
  Västergötland  -  Stockholm Syd1 - 6 (1-4, 0-2) 304Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Gotland  -  Skåne1 - 8 (1-4, 0-4) 504Visby IshallGrupp D POJKAR
  Medelpad  -  SIF-laget3 - 1 (1-0, 2-1) 362Östersund Arena Hall BGrupp B POJKAR
2Södermanland  -  Småland2 - 4 (0-1, 2-3) 247Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Östergötland  -  Stockholm Nord4 - 2 (1-0, 3-2) 330Visby IshallGrupp D POJKAR
1Västmanland  -  Hälsingland1 - 0 (1-0, 0-0) 227Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Dalarna  -  Gästrikland1 - 3 (0-3, 1-0) 302Östersund Arena Hall BGrupp B POJKAR
2Göteborg  -  Västergötland3 - 2 (0-2, 2-0, 1-0) 201Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Uppland  -  Gotland8 - 3 (2-0, 6-3) 359Visby IshallGrupp D POJKAR
1Ångermanland  -  Norrbotten1 - 3 (0-1, 1-2) 311Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Örebro län  -  Västerbotten0 - 8 (0-3, 0-5) 225Östersund Arena Hall BGrupp B POJKAR
2Stockholm Syd  -  Bohuslän/Dal7 - 3 (5-2, 2-1) 152Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Skåne  -  Blekinge5 - 1 (1-1, 4-0) 160Visby IshallGrupp D POJKAR
1Jämtland/Härjedalen  -  Värmland3 - 5 (2-2, 1-3) 327Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
2Gästrikland  -  Örebro län6 - 3 (2-2, 4-1) 275Östersund Arena Hall AGrupp B POJKAR
3Bohuslän/Dal  -  Göteborg2 - 4 (0-0, 2-4) 113Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Blekinge  -  Uppland2 - 7 (1-4, 1-3) 169Visby IshallGrupp D POJKAR
2Norrbotten  -  Jämtland/Härjedalen5 - 0 (1-0, 4-0) 214Östersund Arena Hall BGrupp A POJKAR
  Västerbotten  -  SIF-laget4 - 5 (1-2, 3-2, 0-0, 0-1) 304Östersund Arena Hall AGrupp B POJKAR
3Västergötland  -  Småland2 - 5 (1-3, 1-2) 250Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Gotland  -  Stockholm Nord2 - 15 (0-8, 2-7) 411Visby IshallGrupp D POJKAR
2Värmland  -  Hälsingland2 - 0 (0-0, 2-0) 187Östersund Arena Hall BGrupp A POJKAR
  Medelpad  -  Dalarna2 - 5 (2-2, 0-3) 425Östersund Arena Hall AGrupp B POJKAR
3Stockholm Syd  -  Södermanland2 - 5 (1-2, 1-3) 250Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Skåne  -  Östergötland2 - 4 (1-1, 1-3) 284Visby IshallGrupp D POJKAR
2Västmanland  -  Ångermanland1 - 2 (1-2, 0-0) 211Östersund Arena Hall BGrupp A POJKAR
3SIF-laget  -  Gästrikland1 - 6 (1-3, 0-3) 189Östersund Arena Hall BGrupp B POJKAR
4Bohuslän/Dal  -  Småland1 - 6 (1-1, 0-5) 220Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Blekinge  -  Stockholm Nord0 - 4 (0-3, 0-1) 307Visby IshallGrupp D POJKAR
3Hälsingland  -  Norrbotten3 - 5 (3-3, 0-2) 355Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Örebro län  -  Dalarna5 - 2 (2-0, 3-2) 175Östersund Arena Hall BGrupp B POJKAR
4Södermanland  -  Västergötland4 - 3 (3-2, 1-1) 150Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Östergötland  -  Gotland3 - 2 (2-2, 1-0) 310Visby IshallGrupp D POJKAR
3Jämtland/Härjedalen  -  Ångermanland0 - 8 (0-7, 0-1) 359Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Västerbotten  -  Medelpad5 - 1 (2-1, 3-0) 312Östersund Arena Hall BGrupp B POJKAR
4Stockholm Syd  -  Göteborg8 - 3 (3-3, 5-0) 120Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Skåne  -  Uppland1 - 7 (1-4, 0-3) 245Visby IshallGrupp D POJKAR
3Värmland  -  Västmanland1 - 3 (0-2, 1-1) 185Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
4SIF-laget  -  Dalarna0 - 6 (0-4, 0-2) 105Östersund Arena Hall AGrupp B POJKAR
  Hälsingland  -  Ångermanland1 - 6 (1-2, 0-4) 220Östersund Arena Hall BGrupp A POJKAR
5Västergötland  -  Bohuslän/Dal2 - 3 (1-2, 1-1) 270Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Gotland  -  Blekinge2 - 7 (1-5, 1-2) 303Visby IshallGrupp D POJKAR
4Medelpad  -  Örebro län4 - 1 (2-0, 2-1) 155Östersund Arena Hall AGrupp B POJKAR
  Västmanland  -  Jämtland/Härjedalen5 - 3 (1-1, 4-2) 263Östersund Arena Hall BGrupp A POJKAR
5Göteborg  -  Södermanland2 - 4 (1-2, 1-2) 389Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Uppland  -  Östergötland2 - 1 (1-1, 0-0, 1-0) 400Visby IshallGrupp D POJKAR
4Västerbotten  -  Gästrikland4 - 3 (2-3, 1-0, 0-0, 1-0) 210Östersund Arena Hall AGrupp B POJKAR
  Värmland  -  Norrbotten5 - 3 (3-2, 2-1) 159Östersund Arena Hall BGrupp A POJKAR
5Småland  -  Stockholm Syd3 - 1 (0-0, 3-1) 440Cementa ArenaGrupp C POJKAR
  Stockholm Nord  -  Skåne2 - 1 (0-1, 2-0) 402Visby IshallGrupp D POJKAR
  Örebro län  -  SIF-laget1 - 2 (1-1, 0-1) 118Östersund Arena Hall BGrupp B POJKAR
  Jämtland/Härjedalen  -  Hälsingland2 - 1 (1-0, 0-1, 0-0, 1-0) 303Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Gästrikland  -  Medelpad3 - 1 (2-0, 1-1) 148Östersund Arena Hall BGrupp B POJKAR
  Norrbotten  -  Västmanland4 - 0 (2-0, 2-0) 285Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Dalarna  -  Västerbotten6 - 0 (1-0, 5-0) 84Östersund Arena Hall BGrupp B POJKAR
  Ångermanland  -  Värmland4 - 0 (2-0, 2-0) 255Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
1Gästrikland  -  Södermanland1 - 5 (0-2, 1-3) 698Tegera ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Östergötland  -  Norrbotten3 - 2 (3-1, 0-1) 1137Tegera ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Ångermanland  -  Stockholm Nord2 - 3 (1-1, 1-1, 0-1) 1436Tegera ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Småland  -  Dalarna5 - 1 (2-1, 3-0) 1691Tegera ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
2Gästrikland  -  Norrbotten3 - 1 (1-1, 2-0) 489Weda Skog ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Södermanland  -  Östergötland1 - 4 (1-2, 0-2) 1307Tegera ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Ångermanland  -  Dalarna0 - 5 (0-1, 0-4) 1072Weda Skog ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Stockholm Nord  -  Småland2 - 1 (0-0, 1-1, 1-0) 1650Tegera ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
3Ångermanland  -  Norrbotten4 - 3 (1-2, 2-1, 1-0) 212Weda Skog ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Småland  -  Södermanland0 - 4 (0-3, 0-1) 697Lugnets IshallSlutspel (1-8) POJKAR
  Dalarna  -  Gästrikland3 - 4 (1-0, 2-4) 352Weda Skog ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Stockholm Nord  -  Östergötland5 - 4 (2-2, 3-2) 1567Lugnets IshallSlutspel (1-8) POJKAR
View Full Site